piątek, 3 grudnia 2021

Podsumowanie listopada 2021

Listopad za nami, czas więc go podsumować. Był to udany miesiąc, w którym przeczytałem aż 6 książek, prawie same dość słusznej objętości oraz w końcu skończyłem słuchać Lód Jacka Dukaja. 

Przeczytane w listopadzie:

  1. Ten drugi - Thomas Tryon - 8/10
  2. Żywiołaki - Michael McDowell - 8/10
  3. Ulice Laredo - Larry McMurtry - 8/10
  4. Księga smoków świata, tom 1 - Bartłomiej Grzegorz Sala - 8/10
  5. Wspomnienie lodu - Steven Erikson - 10/10
  6. Obserwatorzy spoza czasu - H.P. Lovecraft, August Derleth - 7/10
Wysłuchane audiobooki:
  1. Lód - Jacek Dukaj - recenzja wkrótce..
W listopadzie znów było bardzo różnie pod względem lektur, choć głównie dominowała literatura grozy. Wydawnictwo Vesper jak zwykle nie zawiodło i przygotowało wspaniałe wydanie książek Ten drugi oraz Żywiołaki. Znajdziemy tutaj zdecydowanie inny rodzaj grozy niż w książkach, które dotychczas czytałem. Moje spotkanie z 3 tomem Malazańskiej Księgi Poległych było niezwykle udane i już się nie mogę doczekać aż sięgnę po kolejne. Uwielbiam ten cykl i gorąco go polecam!

Pod względem zdobyczy, to znów trochę ich do mnie przybyło. Od Księgarni Gandalf otrzymałem Ulice Laredo, od Księgarni Taniaksiazka.pl Obserwatorzy spoza czasu i Księgę smoków świata, tom 1, od Muduko Zły Czarnoksiężnik z Oz, a od Fabryki Słów Pani dobrego znaku. Wieczny pokój. Sam natomiast zakupiłem następujące tytuły: Ostatni jednorożec, Momo, Niekończąca się historia, Diuna. Ród Atrydów, tom 1, Antygona oraz Dedal i Ikar


A jak Wam minął listopad? 
Dużo zdrowia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności bloga.