piątek, 20 marca 2020

Konkurs z książkami Cezarego Zbierzchowskiego - wyniki

Konkurs z książkami Cezarego Zbierzchowskiego dobiegł końca, czas zatem wyłonić zwycięzców! Zadaniem konkursowym było napisanie, którą z dwóch książek Cezarego Zbierzchowskiego (Distortion lub Holocaust F) chce się przeczytać i dlaczego? Holocaust F wygrywa Sfera Dysona Blog:
Wybieram "Holocaust F", ponieważ na tle obecnych i niepokojących tendencji, które da się obserwować na świecie w polityce, ekologii, socjologii i innych dziedzinach życia, wzrasta moje zainteresowanie tym, jak współcześni pisarze wyobrażają sobie koniec cywilizacji ludzkiej. Tym bardziej, że wiele pomysłów, wizji i koncepcji przedstawianych w dziełach sci-fi z początku zawsze zdają się być fikcją, ale wraz z upływem lat fikcja nierzadko staje się rzeczywistością lub jest na dobrej drodze ku temu.
Natomiast Distortion wygrywa Emil:
 Wybieram w drodze prywatnego losowania „Distortion” – powód jest dość prozaiczny, a jednocześnie dzięki temu być może trochę innowacyjny. :D Właśnie pierwszy raz zobaczyłem nazwisko tego autora oraz dwa tytuły jego książek, a ja bardzo lubię poznawać nowych autorów (będzie trzeba zdobyć słuchowisko „Chłopów 2050”!), zwłaszcza polskich – w końcu trzeba wspierać naszą rodzimą literaturę. W ciemno się zgłaszam nie wiedząc zbyt wiele o prozie tego autora, bo jeszcze nigdy mój gust nie zawiódł się na Twoim. :D
Zwycięzców proszę o kontakt mailowy (hrosskar@gmail.com) z danymi do wysyłki. 

Wszystkim pozostałym osobom dziękuję za wzięcie udziału w konkursie oraz za liczne udostępnienia!

1 komentarz:

  1. Jupiii! :D To się dopiero nazywa doskonała wiadomość! :D

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności bloga.