poniedziałek, 23 września 2019

Pierwszy konkurs z Nocnymi Słońcami

Niedawno informowałem Was o objęciu patronatem drugiego tomu Legend Archeonu: Nocne Słońca. Z tej okazji zorganizowałem dla Was konkurs. Do wygrania jest Strach stary i nowy (pierwszy tom cyklu) lub Nocne Słońca (drugi tom cyklu), autorstwa Thomasa Arnolda wraz ze spersonalizowaną dedykacją. Aby wziąć udział w konkursie należy w maksymalnie czterech zdaniach odpowiedzieć na pytanie: "Z czym kojarzy Ci się tytuł drugiego tomu Legend Archeonu: Nocne Słońca?" i swoją odpowiedź przesłać na maila hrosskar@gmail.com. Konkurs trwa od 23.09.2019 do 30.09.2019 roku.


Będę bardzo wdzięczny za polubienie profilów wydawnictwa Vectra (Facebook i Instagram) oraz Thomasa Arnolda (Facebook i Instagram) oraz wszelkie udostępnienia :)

Regulamin "Pierwszego konkursu z Nocnymi Słońcami":
1. Organizatorem konkursu jest Łukasz Marciniak, autor bloga hrosskar.blogspot.com
2. Nagrodą w konkursie jest nowy egzemplarz książki Strach stary i nowy lub Nocne Słońca (do wyboru jedna z nich), autorstwa Thomasa Arnolda, ufundowane przez Wydawnictwo Vectra
3. Konkurs trwa od 23.09.2019 do 30.09.2019 do godziny 23:59. Maile z odpowiedziami, które przyjdą później nie będą brane pod uwagę.
4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie maila z odpowiedzią na pytanie konkursowe.
5. Uczestnikiem może być każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski.
6. Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.
7. Zwycięzcą zostanie osoba, której odpowiedź na pytanie konkursowe najbardziej przypadnie mi do gustu - będzie to mój subiektywny wybór.
8. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w osobnym poście, w ciągu 7 dni od daty zakończenia rozdania.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się mailowo. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 3 dni, wygrywa kolejna osoba, której odpowiedź wybiorę.
10. Nagroda zostanie wysłana przez wydawnictwo Vectra.
11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie, uszkodzenie lub zniszczenie przesyłki przez Pocztę Polską.
12. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na opublikowanie swojego imienia, nazwiska oraz odpowiedzi, na potrzeby związane z podaniem wyników konkursu.
13. Nadesłane na konkurs dane osobowe uczestników mogą być przetwarzane przez organizatora wyłącznie w celu wykonania ich obowiązków związanych z konkursem oraz w celach informacyjno-marketingowych organizatora. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133/97, poz. 883). Uczestnikom konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
14. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
15. Po wysyłce nagrody wiadomości zawierające dane osobowe użytkownika zostaną usunięte.
16. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr4, poz. 27 z późn. zm.).
17. Jako Organizator - zastrzegam sobie prawo wprowadzenia zmian w regulaminie w trakcie trwania konkursu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności bloga.