środa, 28 sierpnia 2019

Legendy Archeonu. Nocne Słońca [Zapowiedź]

Ponownie bardzo miło mi Was poinformować, że objąłem patronatem medialnym książkę Thomasa Arnolda: Nocne Słońca. Jest to drugi tom cyklu fantasy Legendy Archeonu. Premiera przewidziana jest na 15 września i już niedługo będzie można zamówić książkę w przedsprzedaży wraz z dedykację oraz specjalnym kubkiem :)


Opis Nocnych Słońc:
Po upadku Hellekina Królestwem Archeonu, do niedawna uznawanym przez wielu za centrum świata, zaczęli władać padlinożercy. Jedynie czasem płoszyła ich Śmierć, gdy przechadzała się zarastającymi drogami i zaglądała do opuszczonych chat w poszukiwaniu bytów, które postanowiły rzucić jej wyzwanie – skryć się przed zagładą, jaką horda sprowadziła na te ziemie. Archeończycy, którzy przeżyli czarną falę, wierzyli, że po śmierci przywódcy Venenów jego słudzy wrócą do tuneli i tam dokonają żywota. Tymczasem mroczne legiony jedynie się przegrupowały – generałowie odzyskali wolną wolę, co doprowadziło do licznych konfliktów. Rozpoczęły się walki o strefy wpływów, a głównym obiektem sporu stała się przerzedzona wojną ludność Archeonu. Na początku każdy pragnął jedynie przeżyć, lecz ci, którym się udało, szybko pojęli, że to śmierć jest łaską, a nie życie. 

Pierwszy tom, pomimo drobnych wad, bardzo przypadł mi do gustu i już się nie mogę doczekać, kiedy ponownie odwiedzę Świat Archeonu. Moją opinię na temat Strachu starego i nowego znajdziecie tutaj. Niedługo będzie też kilka konkursów u mnie, jak i u pozostałych patronów, dlatego najlepiej być na bieżąco w social mediach:

4 komentarze:

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności bloga.