niedziela, 4 grudnia 2022

Podsumowanie listopada 2022

Przedostatni miesiąc 2022 roku za nami i znów nie wiadomo kiedy minęło mi te 30 dni. W listopadzie przeczytałem tylko 4 książki i wysłuchałem 2 audiobooków. 

Wysłuchane audiobooki:

  • Ultima - Stephen Baxter - 20 godzin 52 minuty
  • Na zachodzie bez zmian - Erich Maria Remarque - 7 godzin 34 minuty
W listopadzie miałem okazję po raz trzeci zagrać w grę książkową od Jonathana Greena, tym razem bazującą na Draculi Brama Stokera. W minionym miesiącu ukazała się również książka pod moim patronatem, czyli Legendy Archeonu. Stalowa burza. Polecam Wam cały ten cykl - ciekawe i klimatyczne fantasy. Czytając Cytoniczkę byłem przekonany, że to ostatni tom, a jednak będzie czwarty, co mnie bardzo zaskoczyło. Co prawda zakończenie było otwarte, ale nie na tyle, że nie mogłoby stanowić po prostu końca serii. Ogromne wrażenie zrobił na mnie audiobook Na zachodzie bez zmian - planowałem napisać coś o tym tytule, ale w trakcie słuchania miałem tak wiele różnych przemyśleń i odczuć, że ciężko byłoby mi to sensownie opisać. Zdecydowanie warto poznać ten tytuł!

Pod względem zdobyczy, to znów troszkę się ich pojawiło na moich półkach. Od Thomasa Arnolda otrzymałem Stalową burzę a od wydawnictwa Zysk i S-ka Cytoniczkę. Jeszcze raz bardzo za nie dziękuję. Sam natomiast zaopatrzyłem się w sklepie wydawnictwa Mag w 4 najnowsze tytuły z serii horrorów, na stronie Legendarza kupiłem Dobre czasy z dedykacją, a na Bonito.pl m.in takie tytuły jak: Bestiariuszek, O latarni Stilo i inne pomorskie legendy oraz kilka komiksów: Gilgamesz, Ivanhoe, Przygody Tomka Sawyera i Nowy wspaniały świat.


A jak Wam minął listopad? :)

1 komentarz:

  1. Ja też poczułam się zaskoczona faktem, iż Cytoniczka nie jest ostatnim tomem serii. Ale wiadomo na Sandersona zawsze można liczyć w takich sprawach. ;)

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności bloga.