środa, 22 lipca 2020

Skarpetki nie do pary od Many Mornings

Na blogu rzadko pojawiają się inne wpisy niż te dotyczące recenzji książek, zapowiedzi, czy podsumowań. Dlatego mam nadzieję, że ten dotyczący skarpetek od Many Mornings przypadnie Wam do gustu, wprowadzi nieco urozmaicenia do zdjęć, jak i będziecie mogli mnie lepiej poznać.

Z początku, jak dostałem maila z propozycją współpracy od Many Mornings, nie byłem przekonany do tego pomysłu - ja recenzuję książki, a nie skarpetki... Jednak po chwili uświadomiłem sobie, że przecież można połączyć te dwie rzeczy w sposób nienachalny i ciekawy. Dlatego postanowiłem zgodzić się na współpracę z Many Mornings i z tego powodu jest ten dzisiejszy wpis. 

Jeszcze parę lat temu założenie dwóch różnych skarpetek byłoby dla mnie czymś dziwnym i nie czułbym się z tym zbyt komfortowo. Jednak zmieniło się to mniej więcej dwa lata temu, kiedy dostałem od żony na Boże Narodzenie skarpetki z motywem książkowym (The Book Tag - na zdjęciu poniżej), które z miejsca skradły moje serce. Z czasem przyszły następne okazje i kolejne skarpetki nie do pary lub w kolorowe wzory. Zawsze traktowałem te skarpetki jako coś wyjątkowego, zakładałem najczęściej na specjalne okazje, ale również kiedy chciałem wprowadzić troszkę urozmaicenia do mojego życia. Mając na nogach takie kolorowe lub nie do pary  skarpetki dzień od razu jest lepszy. Z tego właśnie powodu aktualnie mam już aktualnie osiem par takich skarpet, więc na pewno będę teraz częściej w nich chodził, jak również będą pojawiać się na zdjęciach z książkami. 


Na sam koniec chciałbym jeszcze napisać kilka słów o firmie Many Mornings. Jest to polska firma założona 5 listopada 2014 roku, produkująca skarpetki nie do pary, jak się łatwo domyślić z treści wpisu. Oferuje dziesiątki różnych wzorów i krojów, jest więc w czym wybierać. Są klasyczne długie, ale i stopki, nie brakuje też wersji dla dzieci. Wszystkie skarpetki są pogrupowane w kilku ogólnych kategoriach takich jak Najnowsze, Bestsellers!, czy Wyprzedaż, ale również według motywów, wśród których znajdziemy Zwierzęta, Jedzenie, Świąteczne i wiele więcej.

Wpis powstał we współpracy z firmą Many Mornings.

6 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe te skarpetki, pogrzebię za czymś fajnym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skarpetki są świetne, mnie kusi Alicja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie, ze skarpetki mają taką oryginalną odsłonę. I od razu dostanie skarpetek na prezent nie wydaje się nudne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Fajny prezent i każdy powinien być z niego zadowolony :)

   Usuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności bloga.