poniedziałek, 5 listopada 2018

Legendy Archeonu. Strach stary i nowy [Zapowiedź]

Bardzo miło mi Was poinformować, że zostałem patronem medialnym książki Legendy Archeonu. Strach stary i nowy, autorstwa Thomasa Arnolda, tuż obok Świata Bibliofila i Z piórem wśród książek :) Premiera przewidziana jest na drugą połowę listopada, ale już teraz możecie zamówić książkę w przedsprzedaży w bardzo korzystnej cenie wraz z dedykację :)


Po ucieczce pierwszych ludzi z Terenów Centralnych i opanowaniu tych ziem przez olbrzymów, gigantów i niszczycieli, Archeon pozostawał przesiąknięty strachem, śmiercią oraz pierwotnym złem powołanym do życia przez Stwórców. Ku swej uciesze sprowadzali oni na świat kolejne monstra pustoszące lądy i oceany, a ich jedynym celem była chęć niszczenia tego, co już istniało. Pożoga i zagłada trwały setki lat, ale również i ta era, jak każda, miała swój początek oraz koniec, zapisując się w legendach. Krew wsiąkła głęboko w ziemię, która na powrót przyjęła brunatną barwę, a rozkładające się ciała dały początek nowemu życiu. Strach uleciał i rozproszył się w powietrzu niczym dym z przygaszonej pochodni. W tym wszystkim jedynie Śmierć pozostała niezmienna. Cierpliwie czekała na odważnych, którzy postanowili wrócić i ponownie określić się mianem Archeonów – pierwotnej nacji zamieszkującej niegdyś Tereny Centralne.

W książce znajdziemy m.in mapę, oraz linię rodu. Muszę przyznać, że szykuje się naprawdę ciekawa lektura. Jeśli jesteście ciekawi treści, to mam dla Was również trzy fragmenty książki: pierwszy, drugi i trzeci

Dajcie znać, czy jesteście zainteresowani tą książką. Na pewno po premierze pojawi się konkurs! :)

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Też tak myślę - już się nie mogę doczekać :)

   Usuń
  2. „It's going to be legen... wait for it... DAAARYYY! LEGENDARY!”

   Usuń
 2. Juz zaliczona. Czekam na kolejna czesc. Polecam

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności bloga.