poniedziałek, 25 marca 2019

Konkurs z Rytmatystą

Na blogu pojawiło się już wiele recenzji książek Brandona Sandersona, ale dotąd nie było z nimi żadnego konkursu. Czas więc to zmienić! Wraz z Wydawnictwem Mag zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest jeden egzemplarz Rytmatysty. Aby wygrać tę książkę należy odpowiedzieć na proste pytanie w maksymalnie 5 zdaniach i wysłać swoją odpowiedź na maila hrosskar@gmail.com.
Którą książkę Sandersona lubisz najbardziej? Jeśli nigdy nie czytałeś/aś książek Sandersona, to napisz dlaczego chcesz poznać twórczość tego autora?


Regulamin konkursu z Rytmatystą:
1. Organizatorem konkursu jest Łukasz Marciniak, autor bloga hrosskar.blogspot.com
2. Nagrodą w konkursie jest nowy egzemplarz książki Rytmatysta, ufundowany przez Wydawnictwo Mag
3. Konkurs trwa od 25.03.2019 do 03.04.2019 do godziny 23:59. Maile z odpowiedziami, które przyjdą później nie będą brane pod uwagę.
4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie maila z odpowiedzią na pytanie konkursowe.
5. Uczestnikiem może być każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski.
6. Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.
7. Zwycięzcą zostanie osoba, której odpowiedź na pytanie konkursowe najbardziej przypadnie mi do gustu - będzie to mój subiektywny wybór.
8. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w osobnym poście, w ciągu 7 dni od daty zakończenia rozdania.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się mailowo. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 3 dni, wygrywa kolejna osoba, której odpowiedź wybiorę.
10. Nagroda zostanie wysłana przeze mnie listem poleconym Pocztą Polską.
11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie, uszkodzenie lub zniszczenie przesyłki przez Pocztę Polską.
12. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na opublikowanie swojego imienia, nazwiska oraz odpowiedzi, na potrzeby związane z podaniem wyników konkursu.
13. Nadesłane na konkurs dane osobowe uczestników mogą być przetwarzane przez organizatora wyłącznie w celu wykonania ich obowiązków związanych z konkursem oraz w celach informacyjno-marketingowych organizatora. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133/97, poz. 883). Uczestnikom konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
14. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
15. Po wysyłce nagrody wiadomości zawierające dane osobowe użytkownika zostaną usunięte.
16. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr4, poz. 27 z późn. zm.).
17. Jako Organizator - zastrzegam sobie prawo wprowadzenia zmian w regulaminie w trakcie trwania konkursu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności bloga.