piątek, 7 grudnia 2018

Drugi konkurs patronacki z Legendami Archeonu

Dzisiaj przychodzę do Was z drugim obiecanym konkursem. Do wygrania jest jeden egzemplarz Legend Archeonu Thomasa Arnolda wraz ze spersonalizowaną dedykacją od autora. Aby wciąć udział w konkursie należy w maksymalnie czterech zdaniach odpowiedzieć na pytanie: "który świat fantasy urzekł Cię najbardziej i dlaczego?" i swoją odpowiedź przesłać na maila hrosskar@gmail.com. Konkurs trwa od 07.12.2018 do 14.12.2018 roku.


Będę bardzo wdzięczny za polubienie profilów wydawnictwa Vectra (Facebook i Instagram) oraz Thomasa Arnolda (Facebook i Instagram) oraz wszelkie udostępnienia :)


Regulamin Drugiego konkursu z Legendami Archeonu:
1. Organizatorem konkursu jest Łukasz Marciniak, autor bloga hrosskar.blogspot.com
2. Nagrodą w konkursie jest nowy egzemplarz książki Legendy Archeonu. Strach stary i nowy Thomasa Arnolda, ufundowany przez Wydawnictwo Vectra
3. Konkurs trwa od 07.12.2018 do 14.12.2018 do godziny 23:59. Maile z odpowiedziami, które przyjdą później nie będą brane pod uwagę.
4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie maila z odpowiedzią na pytanie konkursowe.
5. Uczestnikiem może być każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski.
6. Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.
7. Zwycięzcą zostanie osoba, której odpowiedź na pytanie konkursowe najbardziej przypadnie mi do gustu - będzie to mój subiektywny wybór.
8. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w osobnym poście, w ciągu 7 dni od daty zakończenia rozdania.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się mailowo. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 3 dni, wygrywa kolejna osoba, której odpowiedź wybiorę.
10. Nagroda zostanie wysłana przez wydawnictwo Vectra.
11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie, uszkodzenie lub zniszczenie przesyłki przez Pocztę Polską.
12. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na opublikowanie swojego imienia, nazwiska oraz odpowiedzi, na potrzeby związane z podaniem wyników konkursu.
13. Nadesłane na konkurs dane osobowe uczestników mogą być przetwarzane przez organizatora wyłącznie w celu wykonania ich obowiązków związanych z konkursem oraz w celach informacyjno-marketingowych organizatora. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133/97, poz. 883). Uczestnikom konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
14. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
15. Po wysyłce nagrody wiadomości zawierające dane osobowe użytkownika zostaną usunięte.
16. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr4, poz. 27 z późn. zm.).
17. Jako Organizator - zastrzegam sobie prawo wprowadzenia zmian w regulaminie w trakcie trwania konkursu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności bloga.