czwartek, 16 sierpnia 2018

Konkurs z książką Imię Wiatru Patricka Rothfussa

Konkurs z książką Imię Wiatru Patricka Rothfussa miał się pojawić po ukazaniu się recenzji tej powieści. Jednakże ostatnie kilka dni miałem bardzo zajęte w związku ze zbliżającym się ślubem i wieloma innymi obowiązkami. Dlatego postanowiłem zamienić kolejność i ogłosić najpierw konkurs :)


Konkurs trwa od 16 sierpnia 2018 roku do 26 sierpnia 2018 roku, a wyniki pojawią się w ciągu tygodnia. Zadanie jest proste: z czym kojarzy się Wam tytuł książki Imię wiatru? Zinterpretuj je w maksymalnie trzech nie za długich zdaniach i swoją odpowiedź prześlij na maila hrosskar@gmail.com.

Regulamin konkursu z książką Imię Wiatru Patricka Rothfussa:
1. Organizatorem konkursu jest Łukasz Marciniak, autor bloga hrosskar.blogspot.com
2. Nagrodą w konkursie jest nowy egzemplarz książki Imię wiatru Patricka Rothfussa, ufundowany przez Wydawnictwo Rebis
3. Konkurs trwa od 18.08.2018 r. do 26.08.2018 r. do godziny 23:59. Maile z odpowiedziami, które przyjdą później nie będą brane pod uwagę.
4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie maila z odpowiedzią na pytanie konkursowe.
5. Uczestnikiem może być każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski.
6. Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.
7. Zwycięzcą zostanie osoba, której odpowiedź na pytanie konkursowe najbardziej przypadnie mi do gustu - będzie to mój subiektywny wybór.
8. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w osobnym poście, w ciągu 7 dni od daty zakończenia rozdania.
9. Ze zwycięzcą skontaktuję się mailowo. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 3 dni, wygrywa kolejna osoba, której odpowiedź wybiorę.
10. Nagroda zostanie wysłana listem poleconym na koszt organizatora konkursu.
11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie, uszkodzenie lub zniszczenie przesyłki przez Pocztę Polską.
12. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na opublikowanie swojego imienia, nazwiska oraz odpowiedzi, na potrzeby związane z podaniem wyników konkursu.
13. Nadesłane na konkurs dane osobowe uczestników mogą być przetwarzane przez organizatora wyłącznie w celu wykonania ich obowiązków związanych z konkursem oraz w celach informacyjno-marketingowych organizatora. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133/97, poz. 883). Uczestnikom konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
14. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
15. Po wysyłce nagrody wiadomości zawierające dane osobowe użytkownika zostaną usunięte.
16. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr4, poz. 27 z późn. zm.).
17. Jako Organizator - zastrzegam sobie prawo wprowadzenia zmian w regulaminie w trakcie trwania konkursu.

2 komentarze:

  1. Ciekawi mnie twoja recenzja tej książki, a jeszcze bardziej recenzja drugiego tomu. Są to książki, które wzbudziły we mnie duże i skrajne emocje.

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności bloga.